اخبار هنری رفسنجانسینما رفسنجان

رفسنجان میزبان جشنواره کودک و نوجوان

به گزارش رفسنجان هنر و به نقل از اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی رفسنجان، ایمان محمدآبادی رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی رفسنجان امروز پنجشنبه، ۳۱ مرداد با اشاره به اینکه سی و دومین جشنواره بین‌المللی فیلم کودک و نوجوان از روز گذشته در اصفهان آغاز به کار کرده است، گفت: این رویداد در سایر شهرهای کشور که میزبانی دارند با دو، سه روز تأخیر برگزار می‌شود که در رفسنجان که تنها شهرستان استان است این رویداد در آن رقم می خورد و از فردا اکران فیلم‌ها آغاز خواهد شد.
وی افزود: در رفسنجان ۱۰ فیلم در سینما گلستان امین در دو سانس ساعات ۱۸ و ۲۰ روی پرده می‌رود که مراسم رسمی افتتاحیه عصر جمعه برگزار می‌شود.
رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی رفسنجان با بیان اینکه جشنواه فیلم کودک و نوجوان یک فرصت برای این شهرستان بوده که کودکان و نوجوانان فیلم‌های روز تولیدشده دنیا را به تماشا بنشینند، بیان کرد: در مراسم افتتاحیه نمایشگاه نقاشی و یک کارگاه نقاشی کودک و نوجوان برپا می‌شود.
محمدآبادی از حضور الهه رضایی مجری با سابقه برنامه کودک دهه شصت و بهرام شاه محمدلو(آقای حکایتی) و نیز حضور احتمالی کیمورث پوراحمد خالق داستان‌های کودکان در مراسم افتتاحیه این جشنواره یاد کرد و افزود: در طول برگزاری جشنواره که به مدت پنج روز است، هر شب یک کارگاه نقد و بررسی با حضور چهره‌های شاخص سینمای کودک و نوجوان برپا خواهد شد.
رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی رفسنجان تأکید کرد: در شهرستان یک تیم داوری ۱۵ نفره فیلم‌های اکران شده را داوری می‌کنند.

برچسب ها
نمایش بیشتر

رفسنجان هنر

رسانه بر خط اهل هنر رفسنجان

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن