اخبار هنری رفسنجانتئاتر رفسنجان

جهش رفسنجان در تکمیل زیر ساخت های هنری

عملیات اجرایی پلاتوی تئاتر در بوستان شهید مطهری رفسنجان قوت گرفت

به گزارش روابط عمومی رفسنجان هنر و به نقل از روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان رفسنجان، عملیات اجرایی ساخت پلاتوی یلدا در رفسنجان با مشارکت اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی و شهرداری و به همت خانواده مرحوم یلدا آبشاهی در بوستان شهید مطهری به طور جدی آغاز شد.

پلاتوی یلدا که تفاهم نامه ی اجرای آن مردادماه سال گذشته با حضور مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمان و شهردار رفسنجان منعقد و تقدیم به جامعه فرهنگ و هنر رفسنجان شد، در زمینی به مشاحت بیش از ۳۰۰ متر مربع واقع در بوستان شهید مطهری و در محل مجموعه فرهنگی ورزشی آیت اللّه هاشمی رفسنجانی بنا خواهد شد.

به گفته معاون شهرسازی و امور زیربنایی شهرداری رفسنجان، پروژه پلاتو هم اکنون در مرحله ی اجرای فوندانسیون قرار دارد و فاز اول آن به زودی با تکمیل سازه طی دو ماه آینده به اتمام میرسد.

محمد عارف پوراسدالهی، اظهار داشت: پروژه مذکور پس از اتمام عملیات عمرانی و تجهیز کامل به بهره برداری خواهد رسید.

وی افزود:عملیات خاکبرداری و زیر سازی در این محل به اتمام رسیده و پلاتو با وزن تقریبی ۱۰ هزار کیلوگرم در حال تهیه و ساخت می باشد.

لازم به توضیح است که رفسنجان با دارا بودن سابقه طولانی در حوزه هنرهای نمایشی بسیار تاکنون از نبود سالن استاندارد برای اجرای مطلوب نمایش رنج میبرده است که بحمدالله با ساخت پلاتو و تماشاخانه اختصاصی می توان شاهد رفع بخش مهمی از دغدغه های جامعه فرهنگ و هنر شهر بود.

برچسب ها
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن